Εταιρεία
PKP Intercity
Η PKP Intercity εκτελεί 2 γραμμές και 168 αναχωρήσεις στις υπεραστικές συγκοινωνίες.
- 2γραμμές
- 168αναχωρήσεις
- 39αναχωρήσεις εκείνη την ημέρα
Επόμενες αναχωρήσεις
17:41
↓ 20:07
GrazVienna
PKP Intercity · Δευ–Πέμ
μέσω Bruck/Mur Bahnhof · Wien Meidling
211 χλμ. · 4 στάσεις
17:49
↓ 00:11+1
Przemysl GłównyBohumín
PKP Intercity · Καθημερινά
μέσω Krakow Plaszow · Kraków Główny · Katowice
423 χλμ. · 5 στάσεις
17:49
↓ 03:20+1
Przemysl GłównyBřeclav
PKP Intercity · Καθημερινά
μέσω Krakow Plaszow · Kraków Główny · Katowice · Bohumín
631 χλμ. · 6 στάσεις
18:34
↓ 20:40
BohumínBřeclav
PKP Intercity · Καθημερινά
208 χλμ. · 2 στάσεις
18:55
↓ 22:19
BřeclavGraz
PKP Intercity · Καθημερινά
μέσω Wien Hauptbahnhof · Wien Meidling · Bruck/Mur Bahnhof
300 χλμ. · 5 στάσεις
19:15
↓ 23:04
BřeclavKatowice
PKP Intercity · Καθημερινά
μέσω Bohumín
285 χλμ. · 3 στάσεις
19:20
↓ 22:19
KatowiceWarszawa Wschodnia
PKP Intercity · Καθημερινά
329 χλμ. · 2 στάσεις
19:41
↓ 00:03+1
Warszawa WschodniaBohumín
PKP Intercity · Καθημερινά
μέσω Katowice
406 χλμ. · 3 στάσεις
23:19
↓ 00:34+1
ViennaBřeclav
PKP Intercity · Καθημερινά
89 χλμ. · 2 στάσεις
Δρομολόγια PKP Intercity
Η PKP Intercity εκτελεί 2 γραμμές και 168 αναχωρήσεις στις υπεραστικές συγκοινωνίες.
Εξυπηρετεί τους σταθμούς: Graz, Przemysl Główny, Bohumín, Břeclav, Katowice, Warszawa Wschodnia, Vienna. Κάθε γραμμή αναφέρει τον αριθμό του εγκεκριμένου δρομολογίου της και έως πότε ισχύει.
Συχνές ερωτήσεις
Ποιες γραμμές εκτελεί η PKP Intercity;
Γραμμές: Przemysl Glowny - Breclav - Wien - Wr.Neustadt - Mürzzuschlag - Bruck/Mur - Graz - Spielfeld-Straß; Spielfeld Straß - Graz - Bruck an der Mur - Mürzzuschlag - Wr. Neustadt- Wien - Breclav.
Πόσες αναχωρήσεις έχει η PKP Intercity;
168 αναχωρήσεις συνολικά· καθεμία αναφέρει τις ημέρες εκτέλεσής της.
Από πού προέρχονται αυτά τα δρομολόγια;
Από τη Mobilitätsverbünde Österreich OG (data.mobilitaetsverbuende.at). Ανανεώνονται καθημερινά.
Πώς αγοράζω εισιτήριο από αυτή την εταιρεία;
Εξυπηρετεί τους σταθμούς: Graz, Przemysl Główny, Bohumín, Břeclav, Katowice, Warszawa Wschodnia, Vienna. Κάθε γραμμή αναφέρει τις ημερομηνίες ισχύος του δρομολογίου της.
Τα δεδομένα είναι μόνο ενημερωτικά: προέρχονται από τη Mobilitätsverbünde Österreich OG (data.mobilitaetsverbuende.at) και ενημερώνονται καθημερινά. Επιβεβαιώνετε πάντα την αναχώρηση, την άφιξη και την αποβάθρα στον σταθμό λεωφορείων ή στην εταιρεία — τα δρομολόγια μπορεί να αλλάξουν χωρίς προειδοποίηση. Το Buses δεν πουλά εισιτήρια και δεν φέρει ευθύνη για καθυστερήσεις, αλλαγές ή ακυρωμένες αναχωρήσεις.