Εταιρεία
Iarnród Éireann / Irish Rail
Η Iarnród Éireann / Irish Rail εκτελεί 11 γραμμές και 1259 αναχωρήσεις στις υπεραστικές συγκοινωνίες.
- 11γραμμές
- 1259αναχωρήσεις
- 94αναχωρήσεις εκείνη την ημέρα
Επόμενες αναχωρήσεις
17:30
↓ 17:55
CobhCork
Iarnród Éireann / Irish Rail · Κυρ
μέσω Rushbrooke · Carrigaloe · Fota · Glounthaune +1
19 χλμ. · 7 στάσεις
17:33
↓ 19:42
PortarlingtonCork
Iarnród Éireann / Irish Rail · Κυρ
μέσω Portlaoise · Ballybrophy · Templemore Station · Thurles +2
200 χλμ. · 8 στάσεις
17:35
↓ 18:45
DublinAthy
Iarnród Éireann / Irish Rail · Κυρ
72 χλμ. · 2 στάσεις
17:35
↓ 18:45
KildareAthy
Iarnród Éireann / Irish Rail · Κυρ
24 χλμ. · 2 στάσεις
17:35
↓ 19:21
LimerickBallybrophy
Iarnród Éireann / Irish Rail · Κυρ
μέσω Castleconnell · Birdhill · Nenagh · Cloughjordan +1
92 χλμ. · 7 στάσεις
17:37
↓ 18:04
Limerick JunctionLimerick
Iarnród Éireann / Irish Rail · Κυρ
35 χλμ. · 2 στάσεις
17:45
↓ 18:08
MidletonCork
Iarnród Éireann / Irish Rail · Καθημερινά
μέσω Carrigtwohill · Glounthaune · Little Island
20 χλμ. · 5 στάσεις
17:49
↓ 18:19
AthyKildare
Iarnród Éireann / Irish Rail · Κυρ
24 χλμ. · 2 στάσεις
17:49
↓ 18:34
AthyNewbridge
Iarnród Éireann / Irish Rail · Κυρ
31 χλμ. · 2 στάσεις
17:49
↓ 19:04
AthyDublin
Iarnród Éireann / Irish Rail · Κυρ
72 χλμ. · 2 στάσεις
Δρομολόγια Iarnród Éireann / Irish Rail
Η Iarnród Éireann / Irish Rail εκτελεί 11 γραμμές και 1259 αναχωρήσεις στις υπεραστικές συγκοινωνίες.
Εξυπηρετεί τους σταθμούς: Cobh, Portarlington, Dublin, Kildare, Limerick, Limerick Junction, Midleton, Athy. Κάθε γραμμή αναφέρει τον αριθμό του εγκεκριμένου δρομολογίου της και έως πότε ισχύει.
Συχνές ερωτήσεις
Ποιες γραμμές εκτελεί η Iarnród Éireann / Irish Rail;
Γραμμές: Mallow - Cobh; Dublin - Cork; Dublin - Sligo; Belfast - Dublin; Dublin - Galway; Dublin - Tralee; Dublin - Belfast; Dublin - Limerick; Dublin - Westport; Dublin - Waterford.
Πόσες αναχωρήσεις έχει η Iarnród Éireann / Irish Rail;
1259 αναχωρήσεις συνολικά· καθεμία αναφέρει τις ημέρες εκτέλεσής της.
Από πού προέρχονται αυτά τα δρομολόγια;
Από το Transport for Ireland / National Transport Authority (transportforireland.ie, ανοικτά δεδομένα με άδεια CC BY 4.0). Ανανεώνονται καθημερινά.
Πώς αγοράζω εισιτήριο από αυτή την εταιρεία;
Εξυπηρετεί τους σταθμούς: Cobh, Portarlington, Dublin, Kildare, Limerick, Limerick Junction, Midleton, Athy. Κάθε γραμμή αναφέρει τις ημερομηνίες ισχύος του δρομολογίου της.
Τα δεδομένα είναι μόνο ενημερωτικά: προέρχονται από το Transport for Ireland / National Transport Authority (transportforireland.ie, ανοικτά δεδομένα με άδεια CC BY 4.0) και ενημερώνονται καθημερινά. Επιβεβαιώνετε πάντα την αναχώρηση, την άφιξη και την αποβάθρα στον σταθμό λεωφορείων ή στην εταιρεία — τα δρομολόγια μπορεί να αλλάξουν χωρίς προειδοποίηση. Το Buses δεν πουλά εισιτήρια και δεν φέρει ευθύνη για καθυστερήσεις, αλλαγές ή ακυρωμένες αναχωρήσεις.